Lagkontakter i Ullern Håndball 


Trenger du å få tak i en av våre lagkontakter/lagledere i Ullern Håndball søker du opp din kontaktperson i listen under. 

Vet du ikke helt hvem du skal ta kontakt med, send en mail til vår admin på ullern@ronhandball.no - så hjelper vi deg videre.


LagKontakt: Mail: Mobil: 
6. divisjon Damer Rune Hennie  rune@roaror.no
981 777 77
3. divisjon Damer Frode Reppen Sørensenfrsore@online.no
466 20 479
Jenter 2003Ellen Lunde
Anita Myskja 
lunde.ellen@gmail.com
anita.myskja@gmail.com
458 72 602
950 73 529
Gutter 2003Kristin Haug kristin.haug@p4.no 480 78 699
Jenter 2004Lene Maier lene.maier@hotmail.com 995 85 060
Jenter 2005Bente NashBente.Nash@scandichotels.com
905 63 044
Jenter 2006Gøril Solheimdommer@ullernhandball.no41 53 76 96 
Gutter 2006Kristi Hegna Eggenkri-eg@online.no 
900 44 884
Jenter 2007Tonje Haugen tohehau@online.no 993 01 717
Gutter 2007Vigdis Nygård vigdis.nygaard@rr-research.no950 88 954
Gutter 2008Helene Wilding hewilding@yahoo.no
 936 14 397
Jenter 2008Henning Gravnås henninggr@gmail.com 476 26 760 
Gutter 2009Morten Tveito morten.tveito@gmail.com 934 97 606
Jenter 2009Anders Limi anders.limi@orkla.no957 54 893
 Jenter 2010Tonje Haugen tohehau@online.no 
993 01 717
Gutter 2010Karin Scheel karin.scheel@gmail.com 930 22 455
Jenter 2011 Sigrid Kersenboomsigrid@kersenboom.com922 66 187
Gutter 2011 Emilie Brunvoll  emilie.brunvoll@infucare.no
938 71 074
Jenter 2012 Patrik Tangpwktang@gmail.com
982 24 603
 Gutter 2012Synne Røine
sroine@gmail.com 

Jenter 2013Sigrid Kersenboomsigrid@kersenboom.com922 66 187 
Gutter 2013 Lise Anholt
lise.anholt@yahoo.no  
924 59 871




Administrasjon: 


Daglig lederTrude Waagan dagligleder@ulllernhandball.no
950 32 330
DommerkontaktGøril Solheimdommer@ullernhandball.no41 53 76 96 
StyrelederStine Røisheimstyreleder@ullernhandball.no958 18 325
Nestleder/økonomiØyvind Brandt admin@ullernhandball.no 908 98 001
SportssjefVigdis Holmesetsportssjef@ullernhandball.no905 73 900
DriftsansvarligGabor Molnardrift@ullernhandball.no970 62 331
Kiosk og hallKristin Haugkiosk@ullernhandball.no480 78 699




Powered by: Bloc